Про компанію

Меблі на замовлення

Компанія «Меблі & Інтер’єр» втілює меблеві ідеї і проекти будь-якої складності, ми працюємо в м. Суми та інших містах України. Ми надаємо всі послуги виготовлення різноманітних предметів інтер’єру за індивідуальними розмірами, орієнтуючись не тільки на приватні замовлення, але також активно співпрацюючи з корпоративними клієнтами.

Протягом більше 10 років ми вдосконалюємо технології виробництва меблів, працюючи не тільки з традиційними матеріалами, такими як Масив, МДФ, ЛДСП, а й сучасними – штучним каменем і композитним матеріалом. Поєднання традицій і сучасний підхід у виготовленні меблів дозволяє створювати по-справжньому ексклюзивні предмети інтер’єру.

Виготовлення меблів на замовлення

Власне меблеве виробництво, оснащене сучасним, високотехнологічним обладнанням, використання високоякісних матеріалів і фурнітури від провідних виробників, передові методи управління, команда досвідчених і працьовитих співробітників і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можливості компанії включають в себе створення корпусних меблів (шафи, кухні, кабінети тощо.), елементів інтер’єру, а також виготовлення м’яких меблів (дивани, ліжка, крісла, стільці, пуфи і пр.). Ми втілюємо в життя навіть моделі провідних європейських виробників. Наші виробничі потужності знаходяться безпосередньо в Сумах. Площі цехів і підсобних приміщень – більше 500 м2 і ми продовжуємо розширюватися, поповнюючи парк виробничого обладнання та розробляючи нові технології для виконання великих замовлень. Виробництво меблів і доставка дозволяє обслуговувати клієнтів по всій Україні.

Власне столярне виробництво (столярний цех)

Виготовляємо корпусні меблі, меблі з деревини та різноманітні столярні вироби. Ми маємо два виробничі цехи: Виробництво корпусних меблів з ЛДСП і Столярное виробництво, в якому ми робимо меблі та інші вироби: фасади, шпоновані панелі, сходи і багато іншого.

Досвідчений персонал

Компанія «Меблі & Інтер’єр» займається створенням меблів більше 10 років. За цей час ми зібрали згуртований колектив професіоналів, зуміли відточити свої навички на безлічі найрізноманітніших проектів. Будь то кухонні гарнітури, ексклюзивні предмети меблів з масиву деревини або великі набори однотипних меблів для готелів – немає таких меблів, які не можуть створити наші фахівці. Завдяки чіткому розподілу обов’язків і грамотно побудованому порядку робіт досягається не тільки висока якість вихідної продукції, а й висока швидкість виконання замовлень.

Повний комплекс послуг

Окрім виготовлення меблів та столярних виробів наша компанія пропонує повний перелік додаткових послуг, а саме:

  • допомога у виборі побутової та кухонної техніки;
  • поставка техніки за оптовими цінами;
  • виконуємо всі підключення: мийки, змішувачі, посудомийні машини, газові прилади, вентиляційні системи та витяжки, монтаж електропроводки, додаткове освітлення та інше.

Після нас чисто!

Ми ретельно прибираємо за собою та виносимо сміття. Наші клієнти економлять свій час та гроші на клінінгової компанії, так як в роботі ми використовуємо пилосос, спеціальні миючі засоби та викидаємо сміття після себе.

Прибирання після ремонту